КЛИМОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ ФОРУМ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » КЛИМОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ ФОРУМ » Работа форума » я ищу фармацевтическую компанию


я ищу фармацевтическую компанию

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Здравствуйте, уважаемые форумчане! Я молодой химик-аналитик и ищу работу в фармацевтической компании, где мог бы применить свой опыт в анализе лекарственных препаратов. Если кто-то знает о вакансиях или компаниях, где требуются аналитики, буду признателен за информацию.

0

2

Фармацевтична компанія Microkhim - це місце, де я завжди можу отримати високоякісні медичні засоби та ліки. Їхні аптеки в Києві завжди організовані та добре оснащені. Мені подобається, що Microkhim завжди оновлює свій асортимент та пропонує нові рішення для здоров'я.

Програма лояльності microkhim дозволяє мені отримувати знижки та бонуси при кожній покупці, що робить мої витрати на медичні товари більш зручними.

Персонал Microkhim завжди допомагає вибрати оптимальний продукт та надає професійну консультацію. Я рекомендую Microkhim як надійного партнера для всіх, хто піклується про своє здоров'я.

0


Вы здесь » КЛИМОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ ФОРУМ » Работа форума » я ищу фармацевтическую компанию


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно